تخفیف 50 درصدی بهترین بالابر خانگی ساخت و طراحی بالابر خانگی و نمایشگاهی در استان اصفهان

33 %
تخفیف
10,000,000 تومان
15,000,000 تومان
0 خرید
شرایط استفاده
ارائه پرینت الزامی نیست، فقط کد تخفیف را همراه داشته باشید.
تلفن::09132000855
توضیحات تکمیلی بالابر خانگی هیدرولیک در اصفهان

بالابر خانگی در اصفهان (هیدرولیکی)

تخفیف ویژه برای طراحی و ساخت

بالابر هیدرولیکی , بالابرهای زنجیری, بالابرهای کابلی, بالابر خانگی , بالابر ساختمانی و بالابر بیمار

نیاز به بالابر هیدرولیکی دارید گروه ساخت و طراحی نیرم در خدمت شماست با سابقه شگفت انگیز قیمت بالابر خانگی و نمایشگاهی و صنعتی متفاوت می باشد نگران قیمت نباشید ما از همه شرکت ها در زمینه بالابر قیمت ارزان تر اجرا می کنیم برای ساخت بالابر  قبل از سفارش با ما تماس بگیریید به صورت رایگان مشاوره بگیریید و بهترین ایده ها و طراحی های روز دنیا را برای مکان شما در شبکه های اجتماعی های وات ساپ , اینستاگرام و تلگرام ارسال خواهیم کرد

چه مکان هایی از بالابر خانگی هیدرولیکی استفاده می شود؟

کاربرده عمده بالابر خانگی هیدرولیکی در بالاو پایین کردن افراد می باشد که بالابر هیدرولیکی قابلیت نصب در بیرون ساختمان, جلوی بالکن ها, بین راه پله ها, و... را دارد و در مقایسه با آسانسور قدرت بیشتری دارد

مزیای بالابر هیدرویک:

مزیت های بالابر هیدرولیک نسبت به کابین ( آسانسورهای کششی) در مصرف برق آن است. بالابر هیدرولیک موقع حرکت رو به بالا  الکتروموتور روشن می شود ولی در صورتی که رو به پایین در حرکت باشد  تنها شیر برقی تخلیه فعال می شود که کار تخلیه روغن را انجام می دهد و با استفاده از سیم بکسل به سمت پایین انتقال پیدا میکند که هم در مصرف برق صرفه جویی می شود و تقریبا بی صداست.

یکی دیگر از مزیت های بالابر هیدرولیک نداشتن چاله و موتورخانه می باشد که در بیشتر منازل به علت نداشتن فضای مناسب برای این کار از بالابرهای هیدرولیکی استفاده می کنند.

به علت وجود فلوکنترل در ورودی جک بالابر با سرعت همیشگی رو به پایین تخلیه می شود که بی خطرترین نوع بالابر از لحاظ امنیت و سقوط می باشد.

ویژگی بسیار مهم دیگر بالابر هیدرولیکی این است که برای نصب این نوع بالابر نیاز به تخریب یا نیاز به چاله آسانسور یا بتون ریزی در قسمت فوقانی وجود ندارد.

طراحی بالابر با هر فضا : تنوع بسیار زیادی از طراحی برای معماران و طراحان وجود دارد که با توجه به نیاز شما می توانند در خانه شما پیاده کنند . بدون محدودیت در درب ها و یا شکل کابینت ، یعنی حتی می توانید بدون گذاشتن درب از آن استفاده شود،همینطور قابلیت انعطاف پذیری بالابر هیدرولیک با هر مکانی باعث افزایش جذابیت آن در میان مردم شده است .

نظرات
0 دیدگاه
نیرم
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید