تخفیف دستگاه تصفیه آب Aquarius

11 %
تخفیف
4,000,000 تومان
4,500,000 تومان
0 خرید
شرایط استفاده
برای این تخفیف همراه داشتن پرینت فاکتور الزامی است.
توضیحات تکمیلی تصفیه آب Aquarius

تصفیه آب Aquarius

خرید تصفیه آب

توضیحات

این دستگاه توسط گروه تصفیه صنعت پارس تولید و عرضه میگردد.
اين گروه با طراحي ، توليد و مونتاژ دستگاهاي تصفيه آب خانگي با استاندارهاي لازم و کيفيت مناسب در تلاش است تا رضایت مشتریان را کسب نماید.
دستگاه آکواریوس به علت داشتن پمپ تامین فشار در مناطقی که آب ورودی شهری از فشار پایین برخوردار است نیز می تواند استفاده شود و به همین علت دارای مخزن تحت فشار ۸-۱۰ لیتری بوده و قابلیت آب دهی روزانه بین ۱۵۰ الی ۲۰۰ لیتر آب را دارد و برای تامین مصرف آب سالم یک خانواده دستکاه مناسبی می باشد.
مراحل فیلتراسیون

مرحله اول:فیلتر الیافی ۵ میکرون
این فیلتر از الیاف مصنوعی پلی پروپیلن ساخته شده است. این الیاف فشرده شده اند و لابه لای آنها منافذی به قطر حداکثر ۵ میکرون وجود دارد. با عبور آب از این فیلتر، ذرات معلق بزرگتر از ۵ میکرون از آب حذف می شوند. گل و لای ، شن وماسه ، زنگ لوله ها و ذرات ناشی از پوسیدگی لوله ها در این مرحله از آب حذف شده و آب زلال و شفاف می شود.

مرحله دوم:فیلتر کربن فعال
در مرحله دوم فیلتر زغالی یا کربن فعال قرار دارد، دارای خاصیت جذب سطحی است و قادر است کلر، گازهای شیمیایی محلول در آب ، مواد شیمیایی آلی ، تری هالومتان ها (محصول فرعی کلرزنی) ، آفت کش ها ، بو و طعم نامطبوع آب را حذف کند.
شاید بتوان گفت وظیفه اصلی این فیلتر همان حذف کلر باقیمانده از آب می باشد، چرا که کلر علاوه بر مضراتی که برای سلامتی انسان دارد، می تواند به فیلتر اصلی (ممبران RO ) نیز آسیب بزند . لازم به ذکر است که کربن موجود در فیلترها ، از پوست نارگیل ساخته می شوند و به Coconut Shell Carbon مشهور هستند. لذا منشا کاملا گیاهی داشته و هیچ نوع ترکیب زیان آوری به آب وارد نمی کنند.

مرحله سوم:فیلتر کربن فشرده
این فیلتر براى تكمیل مراحل پیش تصفیه و بالا رفتن كیفیت آب خروجى در فیلتر مرحله اول و دوم كاربرد فراوانى دارد و این فیلتر از جنس كربن بلاك و یا فشرده شده است.

مرحله چهارم:فیلتر اسمز معکوس (ممبران RO)
این فیلتر،در واقع فیلتر اصلی دستگاه است. فیلتر اسمز معکوس، از چندين لايه غشاء نيمه تراوا كه به دور يك لوله مركزي پيچيده شده اند تشكيل شده است. این غشاء (ممبران) دارای منافذی به اندازه یک دهم نانومتر ( ۰،۰۰۰۱ میکرون) است.
چون ناخالصي های محلول در آب، قادر به عبور از منافذ غشاء نيستند از اين رو در يك طرف غشاء آب تقريبا خالص وجود خواهد داشت كه راهي لوله مركزي شده و به سمت خروجي آب تصفيه شده هدايت مي شود. در طرف ديگر لايه هاي غشاء، آب تغليظ شده از ناخالصي ها وجود خواهد داشت كه به سمت مجراي فاضلاب هدايت مي شود.
با روش اسمز معكوس مي توان املاح آب را ۹۰ تا ۹۸ درصد كاهش داد. نیترات، آرسنیک، سرب ، جیوه و سایر ناخالصی های محلول در آب و وفلزات سنگین مضر در آب در این مرحله از آب حذف می شوند. سختی مضر آب که باعث رسوب گذاری در کتری و چای ساز و … می شود حذف شده و آب سنگین به آب سبک و گوارا تبدیل می شود.

مرحله پنجم:فیلتر کربن نهایی
مرحله آخر ، فیلتر کربن نهایی است.این فیلتر نیز درست مثل فیتر مرحله دوم از جنس کربن است. دانه های کربن موجود در این فیلتر بو و طعم نامطبوع آب را که ممکن است در اثر ماندگی آب در منبع ذخیره به وجود آمده باشد حذف می کنند.

مرحله ششم:فیلتر مینرال

جهت افزودن املاح معدنی به آب تصفیه شده.

زمان تعويض فيلتر هاي دستگاه :
توصيه اكيد مي شود كه فيلتر هاي سه مرحله اول هر شش ماه يكبار تعويض شوند.
در صورت آلوده بودن بيش از حد آب ورودي ، توصيه مي شود با افت فشار آب خروجي ، فيلتر هاي سه مرحله اول تعويض شوند.
فيلتر اصلي دستگاه ( RO Membrane ) در صورت تعويض به موقع فيلتر هاي سه مرحله اول، گاه تا دو سال نيز عمر مي كند.
فيلتر مرحله پنجم و ششم مي بايست هر يك سال تعويض شوند.

 

نظرات
0 دیدگاه
نیرم
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید