فروش وتخفیف دستگاه جوجه کشی مدل easy-bator6

0 %
تخفیف
0 تومان
0 تومان
1 خرید
مشخصات و بررسی

بررسی کامل دستگاه جوجه کشی 12 تایی

استفاده از سنسور SHT sensirion ساخت سوئیس

سنسور Sensirion جدیدترین تکنولوژی استفاده شده در ساخت ماشین آلات کشی گروه صنعتی اسکندری است. این سنسور کنترل دما بسیار گران قیمت بوده و تنها گروه صنعتی اسکندری در ساخت ماشین های جوجه کشی از آنها استفاده میکند. از این رو دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 به این سنسور دقیق و با کیفیت مجهز است. سنسور Sensirion دقیقترین و مطمعن ترین حسگر کنترل دما بوده نیازی به کالیبره ندارد. بوسیله این سنسور دیگر نیازی به داشتن دانش فنی در مورد کالیبراسیون نخواهید داشت و به سادگی میتوانید با زدن دستگاه به برق از آن استفاده کنید

 

چرخش 360 درجه تخم های نطفه دار

دستگاه جوجه کشی 12 تایی ایزی باتور 6 از قابلیت به حرکت درآوردن تخم های نطفه دار در زاویه 360 درجه ای برخوردار است. چرخش 360 درجه ای تخم های نطفه دار برای اولین بار در ایران به ماشین های جوجه کشی 12 تایی گروه صنعتی اسکندری اضافه شده است. احتمالاً شما نیز قبل از خرید ماشین جوجه کشی به روش چرخش تخم های نطفه دار آنها توجه کرده اید. چرخش بسیاری از ماشین های جوجه کشی ایرانی در زاویه 90 درجه می باشد. البته ایزی باتور 6 از این مورد مستسنی از و از سیستم چرخش 360 درجه ای استفاده میکند. چرخش 360 درجه تخم های نطفه دار دقیقاً از روش جوجه کشی طبیعی الهام گرفته شده است و این مورد به افزایش راندمان جوجه دهی ماشین جوجه کشی کمک شایانی میکند.

تامین رطوبت به کمک سیستم پیشرفته پمپ آب

رطوبت مورد نیاز دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 توسط پمپ آب صورت می پذیرد. این سیستم به روش پمپاژ آب رطوبت مورد نیاز را به داخل دستگاه هدایت میکند. یکی از خصوصیات سیستم تامین رطوبت ایزی باتور 6 تمام اتوماتیک بودن این قابلیت است. پمپ آب دستگاه جوجه کشی 12 تایی ایزی باتور 6 پس از پمپاژ آب مورد نیاز ، آن را بر روی پد سلولوزی تزریق میکند و به این طریق فرآیند تولید رطوبت داخل دستگاه جوجه کشی انجام میپذیرد.

لازم به توضیح است که ساختار پد سلولوزی ایزی باتور 6 بوسیله تکنولوژی نانو صورت پذیرفته است. تکنولوژی نانو که جدیدترین و بروزترین فناوری استفاده شده در ساخت ماشین های جوجه کشی گران قیمت خارجی می باشد ، پس از بررسی های لازم به این دستگاه جوجه کشی اضافه شده است. پد نانو از خاصیت ابر جذب بهرمند است. این پد پس از جذب آب مورد نیاز رطوبت داخل دستگاه جوجه کشی را تامین میکند .

مجهز به روزشمار جوجه کشی

این قابلیت به شما کمک میکند تا متوجه شوید که در چندمین روز از دوره جوجه کشی هستید و یا تا اتمام دوره جوجه کشی چقدر باقی مانده است.

جنس درب و بدنه محصول

بدنه ایزی باتور 6 از ای بی اس تشکیل شده است. بدنه PVC دستگاه جوجه کشی 12 تایی ایزی باتور 6 به کمک فناوری تحت فشار ساخته شده است و به دوام و طول عمر بدنه دستگاه کمک شایانی میکند.

درب ایزی باتور 6 نیز از کریستال نشکن ساخته شده است. درب ایزی باتور 6 با توجه به شفاف بودن از قابلیت مشاهده نمای داخلی برخوردار می باشد و شما میتوانید داخل دستگاه جوجه کشی را به آسانی مشاهده نمایید.

شرایط استفاده
برای این تخفیف همراه داشتن پرینت فاکتور الزامی است.
توضیحات تکمیلی دستگاه جوجه کشی مدلeasy-bator6

دستگاه جوجه کشی 12 تایی حرفه ای ایزی باتور 6
ایزی باتور ۶ حرفه ای اصل

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 ( 12 تایی ) تنها ماشین جوجه کشی حرفه ای و هوشمند در ایران می باشد. طراحی اولیه و ساخت ایزی باتور 6 حداقل سه سال بطول انجامیده است و در این مدت سعی شده تا کاملترین و بی عیب و نقص ترین دستگاه جوجه کشی حرفه ای به بازارهای ایران عرضه شود. ایزی باتور 6 با توجه خصوصیات ویژه آن برای افرادی ساخته شده است که ملاک آنها از استفاده از دستگاه جوجه کشی کیفیت و راندمان بوده و قیمت نهایی مد نظر آنها نیست.

اگر قصد شما از خرید دستگاه جوجه کشی جوجه گیری از پرندگان زینتی و قیمتی است ، اگر مایل به دریافت بالاترین میزان راندمان جوجه دهی از پرندگان خانگی هستید ، اگر به کیفیت و کارایی دستگاه جوجه کشی خود اهمیت میدهید ، اگر به دنبال یک دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک هستید پیشنهاد ما به شما انتخاب و خرید ایزی باتور 6 است.

یکی از ویژگی های برتر ایزی باتور 6 سیستم تنظیم رطوبت و دما است. تنظیم دما و رطوبت این ماشین جوجه کشی بسیار حرفه ای عمل کرده و به کمک پمپ آب و پد سلولوزی انجام می پذیرد. این سیستم برخلاف سایر ماشین های جوجه کشی کاملاً اتوماتیک عمل کرده و رطوبت مورد نیاز دستگاه رت توسط پمپ از یک ظرف ( مانند بطری نوشابه ) به داخل دستگاه پمپاژ میکند.

دومین ویژگی دستگاه جوجه کشی 12 تایی ایزی باتور 6 سیستم چرخش 360 تایی تخم های نطفه دار داخل ماشین جوجه کشی است. سیستم چرخش 360 درجه ای تخم های نطفه دار دقیقاً همانند مرغ مادر در طبیعت عمل کرده و تخم ها را بصورت 360 درجه ای به چرخش در می آورد. چرخش 360 درجه ای باعث بالا رفتن میزان راندمان جوجه دهی این دستگاه جوجه کشی شده و این قابلیت برای جوجه گیری از پرندگان زینتی بسیار توصیه میشود.

سومین ویژگی دستگاه جوجه کشی حرفه ای ایزی باتور ۶ بدنه ضد ضربه و نشکن می باشد. همچنین درب دستگاه نیز بدلیل زیبایی بیشتر از کریستال براق و نشکن ساخته شده است. درب ایزی باتور 6 علاوه بر قابلیت مشاهده نمای داخلی ، از خاصیت دفع اشعه های مضر خورشیدی بهره مند است.

نظرات
0 دیدگاه
نیرم
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید