کوکتل پدیکور به صورت عمده و تکی با قیمت ارزان و ویژه با کیفیت عالی در سایت نیرم تخفیف بگیرید و از خرید خود لذت ببرید

60 %
تخفیف
20,000 تومان
50,000 تومان
0 خرید
مزایای کوکتل پدیکور پا

مزایای کوکتل پدیکور پا ؛ لایه برداری پوست

در ترکیب کوکتل پدیکور پا، موادی مانند جوش شیرین و نمک دریا به کار می روند. در نتیجه، وجود برخی فلزها مانند منیزیم و پتاسیم کمک می کند تا پوست های مرده پا از بین رفته و  یک لایه برداری عمیق بر روی پا انجام گیرد.

مزایای کوکتل پدیکور پا ؛ نرمی و لطافت پوست پا

در ساخت کوکتل پدیکور پا از انواع روغن های طبیعی مانند روغن بادام و روغن نارگیل نیز استفاده می شود. گذاشتن پا در ترکیب آب و کوکتل باعث می شود تا این روغن ها بر روی پوست اثر کرده و پوست را لطیف کنند.

مزایای کوکتل پدیکور پا ؛ خواص ضد قارچ

پوشیدن طولانی مدت کفش، مخصوصا در فصل های گرم سال، منجر به تعریق شدید پا می شود. در نتیجه امکان رشد باکتری ها و قارچ های مضر در محیط گرم و مرطوب کفش فراهم می گردد. استفاده از کوکتل پدیکور پا کمک می کند تا احتمال ایجاد قارچ به حداقل برسد. این موضوع به خاصیت ضد قارچی کوکتل های پدیکور ربط پیدا می کند.

مزایای کوکتل پدیکور پا ؛ احساس آرامش و طراوت

منیزیم یکی از مهم ترین فلزات موجود در ساختار کوکتل پدیکور پا است. این فلز به آرامش و طراوت پوست پاها کمک می کند. در واقع منیزیم موجود در کوکتل پدیکور پا خشکی و ترک پاها را رفع خواهد کرد.

مزایای کوکتل پدیکور پا ؛ رفع بوی بد پا

به کار بردن جوش شیرین در ساخت کوکتل پدیکور باعث می شود تا این ماده برای ضدعفونی کردن پا مناسب باشد. بنابراین شست و شوی پا در محلول آب و کوکتل پدیکور، پاها را خوشبو می سازد. همچنین کاربرد اسانس ها و عطرها در ساخت انواع کوکتل پدیکور، به خوشبوتر شدن پاها کمک بسیاری خواهد کرد.

مزایای کوکتل پدیکور پا ؛ بهبود جریان خون

سلامت پا نقش مهمی در سلامت کل بدن دارد. تحقیقات نشان می دهند که ماساژ پا می تواند گردش خون در بدن و پاها را بهبود بخشد. حال اگر ماساژ پا و پدیکور پا به طور همزمان انجام گیرند، سموم بدن به طور کامل دفع شده و گردش خون بهبود می یابد.

مزایای کوکتل پدیکور پا ؛ تقویت ناخن ها

در بسیاری از موارد ممکن است ناخن های پا به صورت خشک و بی آب به نظر برسند. در چنین شرایطی، استفاده از کوکتل پدیکور باعث می شود تا رطوبت رسانی به ناخن ها افزایش یافته و در نتیجه ظاهر آن ها بهبود یابد. از بین بردن و یا به عقب راندن کوتیکول های اطراف ناخن های پا نیز باعث بهبود ظاهر پاها خواهد شد.

مزایای کوکتل پدیکور پا ؛ یکدست شدن پوست کف پا

مصرف کوکتل های کرمی برای پدیکور پا باعث می شود تا نرمی و لطافت پوست کف پا افزایش پیدا کند. همچنین کمک گرفتن از ابزار مربوط به پدیکور کمک می کند تا پوست های اضافه برطرف شده و در نهایت پوست کف پا حالتی صاف، سفید و نرم پیدا کند.

شرایط استفاده
برای این تخفیف همراه داشتن پرینت فاکتور الزامی است.
توضیحات تکمیلی کوکتل پدیکور 2022 | قیمت ارزان کیفیت عالی

فروش کوکتل پدیکور با قیمت ویژه و کیفیت عالی در اصفهان

پدیکور پا یک عمل مراقبتی برای پوست پا و ناخن ها است. کوکتل پدیکور پا پس از حل شدن در آب، به نرمی و لطافت پاها کمک می کند. لایه برداری پوست پا و بهبود گردش خون، از مزیت های استفاده از کوکتل پدیکور پا به حساب می آیند.


کوکتل پدیکور چیست؟

رسیدگی به پوست و ناخن پا مخصوصا برای افرادی که زمان های طولانی از کفش استفاده می کنند، امری لازم و ضروری است. برای سالم سازی پوست و ناخن پا، ابزار و مواد خاصی مورد نیاز است که از جمله آن ها می توان به کوکتل پدیکور اشاره کرد. کوکتل پدیکور نوعی ماده مغذی برای لایه برداری پوست پا و نرم و لطیف کردن آن محسوب می شود.

انواع کوکتل پدیکور در شکل های مختلفی در بازار به فروش می رسند. با این حال کوکتل ها معمولا گوی های زیبایی هستند که با قرار گرفتن در آب به سرعت شروع به جوشش می کنند. در ساخت کوکتل پدیکور معمولا از مواد زیر استفاده می شود:

  • روغن های طبیعی مانند روغن بادام
  • نمک دریا
  • جوش شیرین
  • انواع اسانس ها و عصاره ها مانند عصاره اسطوخودوس
  • انواع گل برگ ها و پولک های تزیینی

با توجه به اینکه انواع کوکتل پدیکور دارای مواد مغذی مانند پتاسیم، منیزیم، کلسیم و گوگرد هستند، بنابراین به خوبی می توانند پوست پا را پاکسازی و لایه برداری کنند. در نتیجه، معمولا پس از انجام پدیکور، پوست پا به نرمی و لطافت خاصی می رسد.

وجود مواد مغذی در کوکتل پدیکور به تقویت ناخن های پا نیز کمک می کند. همین مساله باعث می شود تا به مرور ناخن پا سفت تر شده و فرم ناخن ها زیباتر گردد.

انواع کوکتل پدیکور پا کدام اند؟

به طور کلی، انواع کوکتل پدیکور پا از مواد مختلفی ساخته می شوند. هر یک از این مواد، خواص ویژه ای دارند و با اهداف مشخصی به کار می روند. برای مثال، ممکن است نوعی از کوکتل ها عمدتا از نمک دریا ساخته شده باشند. حتی گاهی کوکتل پدیکور پا می تواند خواص درمانی داشته باشد. در ادامه به برخی است انواع کوکتل های پدیکور و خواص آن ها اشاره خواهیم کرد.

کوکتل های نمکی

یکی از کاربردی ترین انواع کوکتل های پدیکور، نوع نمکی آن است. در ساخت این نوع کوکتل پا از ترکیب اسانس و نمک استفاده شده است. عمده کاربرد کوکتل های نمکی برای تمیز کردن دست ها و پاها خواهد بود.

کوکتل های طبیعی

در ترکیب کوکتل پدیکور طبیعی از مواد و روغن های طبیعی استفاده شده است. برای مثال، روغن اسطوخودوس، روغن نعنا، نمک های اپسوم و روغن درخت چای در ساخت کوکتل های طبیعی به کار می روند. طبیعی بودن ساختار این نوع کوکتل پدیکور، حس نشاط و شادابی را در افراد به وجود می آورد.

کوکتل های معطر دارای روغن

اگر بخواهیم بهترین کوکتل پدیکور پا با خاصیت های درمانی را به شما معرفی کنیم، کوکتل های روغنی معطر گزینه مناسبی هستند. بکار بردن روغن ها با خواص درمانی در ساخت این نوع کوکتل ها، باعث می شود تا احساس درد در دست ها و پاها به حداقل برسد. این روغن ها که معمولا معطر نیز هستند، با ایجاد رایحه ای دلنشین احساس تازگی و طراوت در افراد ایجاد خواهند کرد.

کوکتل های پدیکور کرمی جوشان

اگر بخواهید پوست پای خود را به خوبی آبرسانی و بازسازی کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از کوکتل های پدیکور جوشان کرمی است. این کوکتل ها گازدار بوده و با جوشش در آب حل می شوند و پوست پا را ترمیم می کنند.

نظرات
0 دیدگاه
نیرم
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید