فروش پشم سنگ با قیمت عالی مستقیم از کارخانه پشم سنگ اولین شرکت عایق حرارتی در اصفهان

33 %
تخفیف
100,000 تومان
150,000 تومان
0 خرید
شرایط استفاده
برای این تخفیف همراه داشتن پرینت فاکتور الزامی است.
توضیحات تکمیلی فروش پشم سنگ

فروش پشم سنگ با قیمت عالی از کارخانه پشم سنگ در اصفهان تولیدکننده انواع عایق های صوتی و حرارتی از قبیل پشم سنگ فنوفلت، فنوپانل، ایزوترم، ایزوبلانکت و ایزوپایپ

برای خرید پشم سنگ با کیفیت و قیمت تخفیف دار به شماره تماس 09138699984 تماس بگیرید ارسال به سراسر ایران

کاربردهای پشم سنگ

استفاده از پشم سنگ [ROCKWOOL] در صنایع مختلف برای عایق حرارتی و صوتی، بسیار مناسب و باصرفه است. استفاده از  پشم سنگ با کیفیت و ضد حریق ساختمان به یک تیم مجرب متخصص حرفه ای و استفاده از یک محصول استاندارد باعث می شود تا بیشترین بازده را دریافت کنید و می تواند نگرانی ساکنین را از نظر هزینه های انرژی بر طرف کند. همچنین، پشم سنگ، ایمنی در مقابل آتش سوزی را تضمین می نماید

کاربردهای پشم سنگ در ساختمان های مختلف مسکونی و تجاری منجر به حفظ آرامش ساکنین و پیشگیری از اتلاف انرژی خواهد شد. مزایای پشم سنگ نسبت به دیگر عایق ها نظیر پشم شیشه به حدی است که استفاده از پشم سنگ در عایق بندی ساختمان ها طرفداران بیشتری دارد.

عایق دیوارهای سرویس بهداشتی و حمام

رطوبت بین قسمت های مختلف ساختمان باعث می شود تا احتمال بروز قارچ و کپک در برخی قسمت ها افزایش یابد. دیوارهای داخلی ساختمان که به آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام وصل هستند، امکان لک شدگی و آسیب وجود دارد. بنابراین، بهتر است از یک عایق ضد رطوبت استفاده شود تا بتوان از این دیوارها محافظت نمود.

کاربرد پشم سنگ در دیوارها و کف ساختمان برای پیشگیری از انتقال رطوبت از سرویس بهداشتی و حمام به قسمت های داخلی بسیار مفید است. کاربرد پشم سنگ تخته ای برای این منظور مناسب به نظر می رسد.

قیمت عایق پشم سنگ

عایق پشم سنگ از بهترین عایق های حرارتی، صوتی و رطوبتی به حساب می آید. قیمت عایق پشم سنگ به نوع، ضخامت و دانسیته آن بستگی دارد.

قیمت پشم سنگ به نوع آن و ابعاد خریداری شده بستگی دارد. در بحث خرید عایق پشم سنگ لازم است ابتدا ابعاد مورد نیاز برای ساختمان خود را تعیین نمایید. نوع عایق پشم سنگ (تخته ای، لوله ای، لحافی و فله ای) نیز بر قیمت عایق پشم سنگ تاثیر دارد.

برای اطمینان از خرید عایق پشم سنگ با قیمت مناسب می توانید حجم عایق در هر متر مربع را برای برندهای مختلف مقایسه کنید.

برای اطلاع از قیمت انواع پشم سنگ باید به یک مرجع مطمئن مراجعه نمود.

قیمت روزانه پشم سنگ می توانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید یا با شماره درج شده و مشاوره رایگان کارشناسان ما می توانند راهنمایی های بیشتری در این باره به شما ارائه دهند.

بهترین پشم سنگ با کیفیت از کجا بخریم؟

بهترین عایق پشم سنگ  زمانی که از مواد اولیه درجه یک تولید شده باشد. گاهی برخی کارخانه ها به کمک ضایعات سرباره های فولادی به تولید انواع پشم سنگ می پردازند. بنابراین، اگر چه قیمت آن مناسب تر از عایق پشم سنگ با کیفیت خواهد بود، اما عایق ها پس از مدتی کارایی خود را از دست می دهند. به همین دلیل، بهتر است به جای خرید پشم سنگ بی کیفیت، با پرداخت هزینه بیشتر، بهترین پشم سنگ را بخرید. در غیر این صورت هزینه ترمیم و بازسازی آن به مراتب بیشتر خواهد شد.

محصولاتی که از سایت نیرم خریداری می شود در بزرگترین کارخانه پشم سنگ با آزمایشگاه تخصصی بررسی و ارائه می گردد

انواع پشم سنگ و کاربرد آن ها

 

پشم سنگ لحافی (فنوفلت)

پشم سنگ لحافی پرکاربردترین نوع از پشم سنگ است. این نوع پشم سنگ برای عایق کردن سطوح مختلف علی الخصوص سطوح با انحنای کم بسیار مناسب خواهد بود. برخی از اصلی ترین کاربردهای پشم سنگ لحافی عبارت اند از:

 • عایق کردن سقف ساختمان
 • عایق کردن انواع دیوار
 • عایق کاری انواع کانال تهویه هوا
 • استفاده به عنوان عایق سوله
 • عایق کردن سقف های کاذب

پشم سنگ لحافی را می توان به صورت روکش دار یا بدون روکش استفاده نمود. روکش پشم سنگ های لحافی عمدتا آلومینیوم و یا کاغذ کرافت است. لازم است بدانید که پشم سنگ لحافی انعطاف پذیری بالایی داشته و همواره به صورت رولی به بازار عرضه می گردد.

پشم سنگ تخته ای (ایزوبلانکت)

پشم سنگ تخته ای نیز کاربردهای فراوانی در صنعت دارد که این کاربردها در ساخت و سازها بیش از جاهای دیگر به چشم می خورد. عایق کاری دیوارها، سقف و کف ساختمان با استفاده از پشم سنگ تخته ای کمک می کند تا محل زندگی از اتلاف انرژی و آلودگی های صوتی در امان بماند.

با تغییر دانسیته و ضخامت پشم سنگ تخته ای در هنگام تولید، انواع مختلفی از پشم سنگ ها تولید می گردد. پتروشیمی ها، صنایع کوره سازی و پالایشگاه ها از جمله مصرف کنندگان پشم سنگ تخته ای به شمار می روند.

پشم سنگ پتویی (فنوپانل)

همانند ساختمان ها، برخی تجهیزات صنعتی نظیر ماشین آلات و لوله های حجیم نیاز به عایق بندی دارند. پشم سنگ پتویی دقیقا با همین هدف ساخته می شود. در واقع، عایق حرارتی-صوتی پشم سنگ پتویی یکی از حیاتی ترین عایق ها برای تجهیزات صنعتی به حساب می آید.

پشم سنگ لوله ای (ایزوپایپ)

پشم سنگ لوله ای نوع خاصی از عایق ها است که در زمینه عایق کاری تاسیسات ساختمانی و انواع لوله، کارایی زیادی دارد. پشم سنگ لوله ای متناسب با قطر لوله های موجود در بازار تولید شده و از نظر ضخامت تنوع بالایی دارند.

پشم سنگ فله ای (ایزوترم)

پشم سنگ خام یا فله ای نوع دیگری از عایق های حرارتی است که به صورت پشم سنگ خام حلاجی شده تولید می گردد. این نوع عایق صوتی-حرارتی در مواردی که فضای مورد نظر شکل هندسی خاصی نداشته باشد می تواند به کار برده شود.

 

مزایای عایق حرارتی پشم سنگ چیست؟

پشم سنگ به عنوان یکی از بهترین عایق های حرارتی و عایق های صوتی به حساب می آید. حال این سوال مطرح می شود که چرا انواع پشم سنگ بهترین عایق حرارتی در صنعت به شمار می روند؟ در زیر به برخی از مزیت های اصلی پشم سنگ اشاره خواهیم کرد:

 • کیفیت و عملکرد پشم سنگ در جذب صوت، کاهش انتقال صدا و جلوگیری از انتقال حرارت فوق العاده است.
 • نارسانا بودن و هدایت الکتریکی صفر پشم سنگ یکی از مزیت های ویژه آن محسوب می شود.
 • پشم سنگ با هر نوعی را می توان مطابق با اندازه مورد نظر برش داده و استفاده نمود.
 • از نظر رعایت بهداشت، پشم سنگ گزینه مناسبی است؛ زیرا از رشد باکتری، قارچ و حشرات جلوگیری می کند.
 • پشم سنگ، وزن بسیار سبکی داشته و در هنگام استفاده، بار اضافی برای سازه ایجاد نمی کند.
 • طول عمر پشم سنگ بالا است و در مقابل مواد شیمیایی مقاومت بالایی نشان می دهد.
 • تولید پشم سنگ با مواد اولیه بدون ضرر بوده و هیچ گونه آسیب زیست محیطی و یا خواص آلرژیک برای انسان در بر نخواهد داشت.
 • استفاده از پشم سنگ در محیط های ساختمانی باعث می شود تا در هنگام آتش سوزی آتش به قسمت های دیگر منتقل نشود؛ در نتیجه مهار آتش سوزی را ساده تر می کند.

چرا استفاده از پشم سنگ مفید است؟

تولید عایق های حرارتی و صوتی پشم سنگ و پشم شیشه در صنعت از جایگاه ویژه ای برخوردار است. به دلیل فراوانی مواد اولیه پشم سنگ در ایران، تولید این ماده نسبت به عایق های صوتی و حرارتی دیگر باصرفه تر است. از سوی دیگر، عایق پشم سنگ ویژگی های فوق العاده ای در زمینه پیشگیری از انتقال رطوبت و آتش دارد. بنابراین، با عایق بندی صوتی و حرارتی یک ساختمان عملا آن ساختمان را در مقابل رطوبت و آتش نیز ایمن ساخته ایم.

در ساخت ساختمان های مختلف مخصوصا ساختمان های مسکونی چندین طبقه، استفاده از عایق پشم سنگ باعث ایمنی هر چه بیشتر طبقات ساختمان خواهد شد. برای مثال، اگر از پشم سنگ در عایق بندی سقف پارکینگ یک ساختمان چند طبقه استفاده شود، در صورت آتش گرفتن خودرو، آتش در محوطه پارکینگ باقی خواهد ماند؛ این یعنی طبقات بالاتر از آتش سوزی در امان می مانند.

تولید پشم سنگ در حرارت های بالا انجام می گیرد. در نتیجه، امکان نفوذ هیچ گونه میکروب، قارچ یا باکتری در آن وجود ندارد. همین مساله باعث می شود تا پشم سنگ یکی از عایق های صوتی و حرارتی بسیار خوب و کاربردی برای مکان های مختلف به حساب آید.

ویژگی های انواع پشم سنگ عبارت اند از:

 • راحتی در نصب
 • مقاومت در مقابل انتقال صوت
 • ضریب هدایت حرارتی پایین
 • مقاومت زیاد در مقابل آتش سوزی
 • قدرت جذب بالا در مقابل صوت
 • سمی نبودن و سازگاری بالا با محیط زیست
 • دارای خواص ضد آلرژیک
 • مناسب برای استفاده در ساخت و سازهای عمرانی و صنعتی
نظرات
0 دیدگاه
نیرم
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید
تخفیف های مرتبط "فروش پشم سنگ"
فروش پشم سنگ پتویی
فروش پشم سنگ تخته ای
فروش پشم سنگ لحافی