ثبت آگهی آنلاین | بهترین روش برای رونق کسب و کار آنلاین
neiram 1401/11/29 تبلیغات
برای ثبت آگهی و تبلیغات آنلاین باید به یک وبسایت پربازدید و ترجیحا مرتبط با نوع کسب و کار خود، در تماس باشید. هر چه اعتبار سایت درج آگهی بیشتر باشد، تاثیری که بر رونق کسب و کار شما دارد، بیشتر خواهد بود.
ادامه نوشته
عمل اسلیو معده
عمل اسلیو معده چیست؟ عمل اسلیو معده نوعی عمل محدود کننده یا کاهش دهنده حجم معده و نوعی جراحی چاقی است. عمل به اینصورت انجام می شود که پس از بیهوشی، جراح یک بوژی یا لوله 32 تا 40 فرنچ که قطر تقریبا برابر با 12 میلیمتر را دارد (بسته به انتخاب جراح) از راه […]
ادامه نوشته
بهترین کلینیک جراحی بینی تهران
neiram 1401/11/20 زیبایی
بهترین کلینیک جراحی بینی تهران در سال های اخیر انجام انواع عمل های زیبایی صورت، طرفداران بسیاری در بین افراد پیدا کرده است. یکی از مهم ترین اندامی که در ایران بیشترین عمل زیبایی روی آن صورت می گیرد، بینی است. زیرا بینی نقش موثری در زیبایی چهره و برقراری تناسب بین اجزای صورت دارد. […]
ادامه نوشته
جراحی چاقی یا عمل لاغری با 4 روش موثر
جراحی چاقی برای کاهش وزن و حذف چربی های اضافی انجام می گیرد. جراحی های اسلیو معده، بای پس معده، پلیسه معده و همچنین، جراحی پیکرتراشی، از جمله عمل های چاقی هستند. مکانیسم انواع جراحی چاقی بر اساس کاهش حجم معده یا تخریب موضعی سلول های چربی و استخراج آن ها خواهد بود.
ادامه نوشته
فیشیال صورت چیست | قیمت فیشیال صورت ۱۴۰۱
neiram 1401/09/14 زیبایی
فیشیال صورت یا پاکسازی پوست صورت به معنای افزایش شادابی و سلامت پوست با استفاده از مواد و دستگاه های مخصوص است. قیمت فیشیال صورت بر اساس نوع مواد و دستگاه های مورد استفاده تعیین می گردد.
ادامه نوشته
نانو پوشش چیست | کاربرد نانو پوشش ها در صنعت چگونه است؟
neiram 1401/09/09 صنعت
نانو پوشش ها مقاومت سطوح مختلف را در برابر گرما و سرما، تابش نور مستقیم خورشید، آب و رطوبت و خط و خش بالا می برد. از نانو پوشش ها می توان برای بدنه خودرو، کابینت منازل و سطح انواع لوازم خانگی استفاده کرد.
ادامه نوشته
پانچ صورت چیست و چگونه انجام می‌شود؟
neiram 1401/09/08 زیبایی
پانچ صورت نوعی جراحی است که معمولا برای درمان و از بین بردن جای زخم استفاده می شود. در این روش، پزشک متخصص با استفاده از ابزاری نوک تیز به نام پانچ، اطراف زخم را سوراخ کرده و برش می دهد تا در نهایت آن را از بین ببرد. زخم ها معمولاً قبل از شروع درمان با قلم های جراحی علامت گذاری می شوند و پوست با یک پاک کننده آماده می شود.
ادامه نوشته
سیروز کبدی چیست
سیروز کبدی، نتیجه دیررس بیماری کبد و عوارض آن است. ممکن است در مراحل اولیه بیماری علائمی نداشته باشید. علل شایع عبارتند از: سوء مصرف الکل، هپاتیت و بیماری کبد چرب غیر الکلی. درمان بستگی به علت سیروز و میزان آسیب دارد. اگر کبد شما از کار افتاده باشد، پیوند کبد ممکن است یک گزینه درمانی باشد.
ادامه نوشته
پاکسازی پوست صورت با 4 روش عالی
neiram 1401/09/04 زیبایی
قرار گرفتن در معرض آلودگی، نور خورشید، مراقبت نادرست و حتی استرس می تواند اثرات منفی بر روی پوست داشته باشد. در این صورت پاکسازی پوست همراه با مراقبت از پوست باعث پاکسازی و از بین بردن سلول های مرده پوست می شود.
ادامه نوشته
درمان رفع افتادگی شانه یا شانه نابرابر با حرکات اصلاحی
چکیده اگر از درد دست‌، شانه‌ و گردن رنج می‌برید، ممکن است دچار افتادگی شانه شده ‌باشید. شانه‌های پایین، کوتاه شدن گردن و تغییر حالت ترقوه از علائم افتادگی شانه‌ها می‌باشند. در حالی که بعضی از بیماران دچار این عارضه از شانه درد رنج می‌برند، بسیاری از افراد حتی ممکن است متوجه افتادگی شانه نشوند.یکی […]
ادامه نوشته